| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | exlibris |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1996 |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | exlibrisart.com forgalmazta |
| Leltári szám: | 52314 |
| ID (link): | 54655 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | exlibris |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1996 |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | exlibrisart.com forgalmazta |
| Leltári szám: | 52314 |
| ID (link): | 54655 |
| Gyűjtő: | PH |