| Művész: | WEIDENHAUS, Elfriede |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | exlibris Ekkehard Hieronumus |
| Technika: | [P1] |
| Év: | |
| Magasság: | 97 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 52249 |
| ID (link): | 54588 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | WEIDENHAUS, Elfriede |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | exlibris Ekkehard Hieronumus |
| Technika: | [P1] |
| Év: | |
| Magasság: | 97 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 52249 |
| ID (link): | 54588 |
| Gyűjtő: | PH |