| Művész: | DIETZSCH, Peter |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | exlibris Anke und Harmut Polenz |
| Technika: | CGD |
| Év: | 2012 |
| Magasság: | 130 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Szín: | 4színes |
| Megjegyzés: | [Noé bárkája (Ter 6,9-8,19)] |
| Leltári szám: | 52079 |
| ID (link): | 54505 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | DIETZSCH, Peter |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | exlibris Anke und Harmut Polenz |
| Technika: | CGD |
| Év: | 2012 |
| Magasság: | 130 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Szín: | 4színes |
| Megjegyzés: | [Noé bárkája (Ter 6,9-8,19)] |
| Leltári szám: | 52079 |
| ID (link): | 54505 |
| Gyűjtő: | PH |