| Művész: | DIETZSCH, Peter |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | exlibris Anke & Hartmut Polenz |
| Technika: | CGD |
| Év: | 2012 |
| Magasság: | 125 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Szín: | 4színes |
| Megjegyzés: | lásd még 52076 nagyobb |
| Leltári szám: | 52075 |
| ID (link): | 54501 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | DIETZSCH, Peter |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | exlibris Anke & Hartmut Polenz |
| Technika: | CGD |
| Év: | 2012 |
| Magasság: | 125 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Szín: | 4színes |
| Megjegyzés: | lásd még 52076 nagyobb |
| Leltári szám: | 52075 |
| ID (link): | 54501 |
| Gyűjtő: | PH |