| Művész: | BAEYENS, Martin R. |
| Ország: | BEL |
| Név vagy felirat: | exlibris Anke & Hartmut Polenz |
| Technika: | CGD |
| Opusz szám: | op. 822 |
| Év: | 2017 |
| Magasság: | 65 mm |
| Szélesség: | 116 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 52074 |
| ID (link): | 54498 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | BAEYENS, Martin R. |
| Ország: | BEL |
| Név vagy felirat: | exlibris Anke & Hartmut Polenz |
| Technika: | CGD |
| Opusz szám: | op. 822 |
| Év: | 2017 |
| Magasság: | 65 mm |
| Szélesség: | 116 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 52074 |
| ID (link): | 54498 |
| Gyűjtő: | PH |