| Művész: | ARIKAN, Nurgül |
| Ország: | TUR |
| Név vagy felirat: | 2018 pf DEG Gutes neues Jahr |
| Technika: | CGD |
| Év: | 2017 |
| Magasság: | 104 mm |
| Szélesség: | 121 mm |
| Szín: | 4színes |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 37307 |
| Leltári szám: | 52067 |
| ID (link): | 54491 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | ARIKAN, Nurgül |
| Ország: | TUR |
| Név vagy felirat: | 2018 pf DEG Gutes neues Jahr |
| Technika: | CGD |
| Év: | 2017 |
| Magasság: | 104 mm |
| Szélesség: | 121 mm |
| Szín: | 4színes |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 37307 |
| Leltári szám: | 52067 |
| ID (link): | 54491 |
| Gyűjtő: | PH |