| Művész: | МИЦУК, Владимир Агеевич |
| Ország: | UKR |
| Név vagy felirat: | exlibris Завальнюк Б. |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 79 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 52005 |
| ID (link): | 54428 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | МИЦУК, Владимир Агеевич |
| Ország: | UKR |
| Név vagy felirat: | exlibris Завальнюк Б. |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 79 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 52005 |
| ID (link): | 54428 |
| Gyűjtő: | PH |