| Művész: | МИЦУК, Владимир Агеевич |
| Ország: | UKR |
| Név vagy felirat: | ex libris F. Starowieyski |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 128 mm |
| Szélesség: | 94 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 52003 |
| ID (link): | 54426 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | МИЦУК, Владимир Агеевич |
| Ország: | UKR |
| Név vagy felirat: | ex libris F. Starowieyski |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 128 mm |
| Szélesség: | 94 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 52003 |
| ID (link): | 54426 |
| Gyűjtő: | PH |