| Művész: | МИЦУК, Владимир Агеевич |
| Ország: | UKR |
| Név vagy felirat: | Ex Libris F. Magnani |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Mefisto |
| Leltári szám: | 52002 |
| ID (link): | 54425 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | МИЦУК, Владимир Агеевич |
| Ország: | UKR |
| Név vagy felirat: | Ex Libris F. Magnani |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Mefisto |
| Leltári szám: | 52002 |
| ID (link): | 54425 |
| Gyűjtő: | PH |