| Művész: | МИЦУК, Владимир Агеевич |
| Ország: | UKR |
| Név vagy felirat: | Tadeusz T. Gudzowski exlibris |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 45 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 52001 |
| ID (link): | 54424 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | МИЦУК, Владимир Агеевич |
| Ország: | UKR |
| Név vagy felirat: | Tadeusz T. Gudzowski exlibris |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 45 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 52001 |
| ID (link): | 54424 |
| Gyűjtő: | PH |