| Művész: | BĄK, Krzysztof Marek |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | Hartmut exlibris Polenz |
| Technika: | CGD |
| Év: | 2004 |
| Magasság: | 128 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | Ägäisches Meer |
| Leltári szám: | 52210 |
| ID (link): | 54348 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | BĄK, Krzysztof Marek |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | Hartmut exlibris Polenz |
| Technika: | CGD |
| Év: | 2004 |
| Magasság: | 128 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | Ägäisches Meer |
| Leltári szám: | 52210 |
| ID (link): | 54348 |
| Gyűjtő: | PH |