| Művész: | BĄK, Krzysztof Marek |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | Anke Hartmut exlibris Polenz |
| Technika: | CGD |
| Év: | 2004 |
| Magasság: | 127 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | Ostsee |
| Leltári szám: | 52209 |
| ID (link): | 54347 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | BĄK, Krzysztof Marek |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | Anke Hartmut exlibris Polenz |
| Technika: | CGD |
| Év: | 2004 |
| Magasság: | 127 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | Ostsee |
| Leltári szám: | 52209 |
| ID (link): | 54347 |
| Gyűjtő: | PH |