| Művész: | BĄK, Krzysztof Marek |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | PF 2016 Anke und Hartmut Polenz |
| Technika: | CGD |
| Év: | 2015 |
| Magasság: | 116 mm |
| Szélesség: | 85 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 52153 |
| ID (link): | 54291 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | BĄK, Krzysztof Marek |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | PF 2016 Anke und Hartmut Polenz |
| Technika: | CGD |
| Év: | 2015 |
| Magasság: | 116 mm |
| Szélesség: | 85 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 52153 |
| ID (link): | 54291 |
| Gyűjtő: | PH |