| Művész: | BĄK, Krzysztof Marek |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | HP exlibris |
| Technika: | CGD |
| Év: | 2013 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 74 mm |
| Szín: | 4színes |
| Megjegyzés: | [Hartmut Polenz] |
| Leltári szám: | 52147 |
| ID (link): | 54285 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | BĄK, Krzysztof Marek |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | HP exlibris |
| Technika: | CGD |
| Év: | 2013 |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 74 mm |
| Szín: | 4színes |
| Megjegyzés: | [Hartmut Polenz] |
| Leltári szám: | 52147 |
| ID (link): | 54285 |
| Gyűjtő: | PH |