| Művész: | BĄK, Krzysztof Marek |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | exlibris Hartmut Polenz |
| Technika: | CGD |
| Év: | -2023 |
| Magasság: | 76 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 52132 |
| ID (link): | 54270 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | BĄK, Krzysztof Marek |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | exlibris Hartmut Polenz |
| Technika: | CGD |
| Év: | -2023 |
| Magasság: | 76 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 52132 |
| ID (link): | 54270 |
| Gyűjtő: | PH |