| Művész: | BĄK, Krzysztof Marek |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | H P. exl [Hartmut Polenz] |
| Technika: | CGD |
| Év: | -2023 |
| Magasság: | 76 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 52124 |
| ID (link): | 54262 |
| Gyűjtő: | PH |
| Művész: | BĄK, Krzysztof Marek |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | H P. exl [Hartmut Polenz] |
| Technika: | CGD |
| Év: | -2023 |
| Magasság: | 76 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 52124 |
| ID (link): | 54262 |
| Gyűjtő: | PH |