| Művész: | ÜRMÖS Péter |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Piet Rijswijk ex libris |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1996 |
| Magasság: | 102 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 28795 |
| Leltári szám: | 39839 |
| ID (link): | 53941 |
| Gyűjtő: | PI |
| Művész: | ÜRMÖS Péter |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Piet Rijswijk ex libris |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1996 |
| Magasság: | 102 mm |
| Szélesség: | 61 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 28795 |
| Leltári szám: | 39839 |
| ID (link): | 53941 |
| Gyűjtő: | PI |