| Művész: | ÜRMÖS Péter |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1999 KBK 1959 |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1999 |
| Magasság: | 121 mm |
| Szélesség: | 88 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 30179 |
| Leltári szám: | 39828 |
| ID (link): | 53930 |
| Gyűjtő: | PI |
| Művész: | ÜRMÖS Péter |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | 1999 KBK 1959 |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1999 |
| Magasság: | 121 mm |
| Szélesség: | 88 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 30179 |
| Leltári szám: | 39828 |
| ID (link): | 53930 |
| Gyűjtő: | PI |