| Művész: | JORGA Ferenc, ifj. |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Leila Lehtiranta |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 69 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum |
| Leltári szám: | 39820 |
| ID (link): | 53894 |
| Gyűjtő: | PI |
| Művész: | JORGA Ferenc, ifj. |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Leila Lehtiranta |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 69 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum |
| Leltári szám: | 39820 |
| ID (link): | 53894 |
| Gyűjtő: | PI |