| Művész: | HOGA, Kinzo |
| Ország: | JPN |
| Név vagy felirat: | RP |
| Technika: | tenkoku (=pecsét) |
| Év: | 1991 |
| Magasság: | 34 mm |
| Szélesség: | 18 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | [RP= Rudolf Príbyš] |
| Leltári szám: | 25798 |
| ID (link): | 53007 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HOGA, Kinzo |
| Ország: | JPN |
| Név vagy felirat: | RP |
| Technika: | tenkoku (=pecsét) |
| Év: | 1991 |
| Magasság: | 34 mm |
| Szélesség: | 18 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | [RP= Rudolf Príbyš] |
| Leltári szám: | 25798 |
| ID (link): | 53007 |
| Gyűjtő: | PL |