| Művész: | WEIDENHAUS, Elfriede |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | ex libris S. Ivensky |
| Technika: | |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 69 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Семён Георгиевич Ивенский] |
| Leltári szám: | 30316 |
| ID (link): | 52559 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | WEIDENHAUS, Elfriede |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | ex libris S. Ivensky |
| Technika: | |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 69 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Семён Георгиевич Ивенский] |
| Leltári szám: | 30316 |
| ID (link): | 52559 |
| Gyűjtő: | PL |