| Művész: | VERMEYLEN, Antoon |
| Ország: | BEL |
| Név vagy felirat: | wij feesten mee! (bel)-ex-libris 2004 |
| Technika: | X3/col. |
| Év: | [2003] |
| Magasság: | 198 mm |
| Szélesség: | 104 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 35303 |
| ID (link): | 52279 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VERMEYLEN, Antoon |
| Ország: | BEL |
| Név vagy felirat: | wij feesten mee! (bel)-ex-libris 2004 |
| Technika: | X3/col. |
| Év: | [2003] |
| Magasság: | 198 mm |
| Szélesség: | 104 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 35303 |
| ID (link): | 52279 |
| Gyűjtő: | PL |