| Művész: | TAG, Gerhard |
| Ország: | DEU (DDR) |
| Név vagy felirat: | mon livre Paul Pfister mon livre Paul Pfister |
| Technika: | |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 46 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 22161 |
| ID (link): | 52157 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TAG, Gerhard |
| Ország: | DEU (DDR) |
| Név vagy felirat: | mon livre Paul Pfister mon livre Paul Pfister |
| Technika: | |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 46 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 22161 |
| ID (link): | 52157 |
| Gyűjtő: | PL |