| Művész: | TÕNISSON, Väino |
| Ország: | EST |
| Név vagy felirat: | 60 Johannes Juhansoo ex libris |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 10219 |
| ID (link): | 51851 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TÕNISSON, Väino |
| Ország: | EST |
| Név vagy felirat: | 60 Johannes Juhansoo ex libris |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 42 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 10219 |
| ID (link): | 51851 |
| Gyűjtő: | PL |