| Művész: | TOOTS, Villu |
| Ország: | EST |
| Név vagy felirat: | Kaarina Paalasma |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 45 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 10650 |
| ID (link): | 51683 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | TOOTS, Villu |
| Ország: | EST |
| Név vagy felirat: | Kaarina Paalasma |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 45 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 10650 |
| ID (link): | 51683 |
| Gyűjtő: | PL |