| Művész: | ELWI Carlson, Børge |
| Ország: | SWE |
| Név vagy felirat: | Axel Perzon ex-libris |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 138 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | |
| ID (link): | 50299 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ELWI Carlson, Børge |
| Ország: | SWE |
| Név vagy felirat: | Axel Perzon ex-libris |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 138 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | |
| ID (link): | 50299 |
| Gyűjtő: | PL |