| Művész: | BEWERSDORFF, Ullrich |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | exlibris Jørgen Vils Pedersen |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 80 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 58 mm |
| Szélesség: | 92 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43358 |
| ID (link): | 49944 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | BEWERSDORFF, Ullrich |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | exlibris Jørgen Vils Pedersen |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 80 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 58 mm |
| Szélesség: | 92 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 43358 |
| ID (link): | 49944 |
| Gyűjtő: | PL |