| Művész: | BERGMAN, Gerard |
| Ország: | NLD |
| Név vagy felirat: | Dr. Stephani Csányi ex libris |
| Technika: | X1 |
| Év: | |
| Magasság: | 55 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Csányi István] |
| Leltári szám: | 4090 |
| ID (link): | 49899 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | BERGMAN, Gerard |
| Ország: | NLD |
| Név vagy felirat: | Dr. Stephani Csányi ex libris |
| Technika: | X1 |
| Év: | |
| Magasság: | 55 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Csányi István] |
| Leltári szám: | 4090 |
| ID (link): | 49899 |
| Gyűjtő: | PL |