| Művész: | MENYHÁRT József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | BUÉK Poór család |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 406 |
| Év: | [1973] |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7450 |
| ID (link): | 4852 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | MENYHÁRT József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | BUÉK Poór család |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 406 |
| Év: | [1973] |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7450 |
| ID (link): | 4852 |
| Gyűjtő: | PL |