| Művész: | MENYHÁRT József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Békés István könyve |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 97 mm |
| Szélesség: | 73 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 41191 |
| ID (link): | 4832 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | MENYHÁRT József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Békés István könyve |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 97 mm |
| Szélesség: | 73 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 41191 |
| ID (link): | 4832 |
| Gyűjtő: | PL |