| Művész: | PETZ, Alma |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | Exlibris Dr. Soós Jmre [Soós Imre] |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 55 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Hommage á V. van Gogh |
| Leltári szám: | 16618 |
| ID (link): | 48262 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PETZ, Alma |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | Exlibris Dr. Soós Jmre [Soós Imre] |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 55 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Hommage á V. van Gogh |
| Leltári szám: | 16618 |
| ID (link): | 48262 |
| Gyűjtő: | PL |