| Művész: | PETZ, Alma |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | exlibris Dr. Soós Imre |
| Technika: | |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 64 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Hommage á V. van Gogh |
| Leltári szám: | 20544 |
| ID (link): | 48261 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PETZ, Alma |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | exlibris Dr. Soós Imre |
| Technika: | |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 64 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Hommage á V. van Gogh |
| Leltári szám: | 20544 |
| ID (link): | 48261 |
| Gyűjtő: | PL |