| Művész: | PETZ, Alma |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | Exlibris Alma Petz |
| Technika: | [P7 nach Schabetechnik] |
| Év: | [1983] |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 10560 |
| Leltári szám: | 50302 |
| ID (link): | 48216 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | PETZ, Alma |
| Ország: | AUT |
| Név vagy felirat: | Exlibris Alma Petz |
| Technika: | [P7 nach Schabetechnik] |
| Év: | [1983] |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 10560 |
| Leltári szám: | 50302 |
| ID (link): | 48216 |
| Gyűjtő: | PL |