| Művész: | SALAMON Árpád |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | Ötvenéves a Kisgrafikabarátok Köre 1959 50 2009 |
| Technika: | X3/2 |
| Opusz szám: | op. 012-09 |
| Év: | 2009 |
| Magasság: | 103 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 33581 |
| ID (link): | 4727 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SALAMON Árpád |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | Ötvenéves a Kisgrafikabarátok Köre 1959 50 2009 |
| Technika: | X3/2 |
| Opusz szám: | op. 012-09 |
| Év: | 2009 |
| Magasság: | 103 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 33581 |
| ID (link): | 4727 |
| Gyűjtő: | PL |