| Művész: | SALAMON Árpád |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | Kisgrafika Barátok Köre KBK 1959 2009 |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 09-09 |
| Év: | 2009 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 103 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 33579 |
| ID (link): | 4700 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SALAMON Árpád |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | Kisgrafika Barátok Köre KBK 1959 2009 |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 09-09 |
| Év: | 2009 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 103 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 33579 |
| ID (link): | 4700 |
| Gyűjtő: | PL |