| Művész: | SALAMON Árpád |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. A Marjan Tiselj |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 66 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 33633 |
| ID (link): | 4642 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SALAMON Árpád |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. A Marjan Tiselj |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 66 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 33633 |
| ID (link): | 4642 |
| Gyűjtő: | PL |