| Művész: | GOŁĘBNIAK, Antoni Jan |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | ksÿęgozbÿór wÿelkopolskÿ Janiny i Feliksa Wagnerów |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1962 |
| Magasság: | 111 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 50020 |
| ID (link): | 46412 |
| Gyűjtő: | PI |
| Művész: | GOŁĘBNIAK, Antoni Jan |
| Ország: | POL |
| Név vagy felirat: | ksÿęgozbÿór wÿelkopolskÿ Janiny i Feliksa Wagnerów |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1962 |
| Magasság: | 111 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 50020 |
| ID (link): | 46412 |
| Gyűjtő: | PI |