| Művész: | ГОНЧАРОВ, Владимир Г. |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | Istvan Nagy exlibris |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 59 mm |
| Szélesség: | 76 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Nagy István] |
| Leltári szám: | 10305 |
| ID (link): | 46373 |
| Gyűjtő: | PI |
| Művész: | ГОНЧАРОВ, Владимир Г. |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | Istvan Nagy exlibris |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 59 mm |
| Szélesség: | 76 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Nagy István] |
| Leltári szám: | 10305 |
| ID (link): | 46373 |
| Gyűjtő: | PI |