| Művész: | ГОЛЯХОВСКИЙ, Евгений Николаевич |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | ex libris Leo Arras |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1967 |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49959 |
| ID (link): | 46092 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ГОЛЯХОВСКИЙ, Евгений Николаевич |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | ex libris Leo Arras |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1967 |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49959 |
| ID (link): | 46092 |
| Gyűjtő: | PL |