| Művész: | VINCZE László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | Lakatos László ex libris |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 170 |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 57 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 24162 |
| ID (link): | 4486 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VINCZE László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | Lakatos László ex libris |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 170 |
| Év: | 1988 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 57 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 24162 |
| ID (link): | 4486 |
| Gyűjtő: | PL |