| Művész: | VINCZE László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | Ex musicis Szászné Mara |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 453 |
| Év: | 1998 |
| Magasság: | 93 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 29155 |
| ID (link): | 4450 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VINCZE László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | Ex musicis Szászné Mara |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 453 |
| Év: | 1998 |
| Magasság: | 93 mm |
| Szélesség: | 58 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 29155 |
| ID (link): | 4450 |
| Gyűjtő: | PL |