| Művész: | COSTA-GRAMUNT, Teresa |
| Ország: | ESP |
| Név vagy felirat: | Ex-libris Margot Schmitz |
| Technika: | P7 |
| Opusz szám: | op. 127 |
| Év: | 1986 |
| Magasság: | 72 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 26551 |
| ID (link): | 44415 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | COSTA-GRAMUNT, Teresa |
| Ország: | ESP |
| Név vagy felirat: | Ex-libris Margot Schmitz |
| Technika: | P7 |
| Opusz szám: | op. 127 |
| Év: | 1986 |
| Magasság: | 72 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 26551 |
| ID (link): | 44415 |
| Gyűjtő: | PL |