| Művész: | ELWI Carlson, Børge |
| Ország: | SWE |
| Név vagy felirat: | Eva’s exlibris |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49732 |
| ID (link): | 44259 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ELWI Carlson, Børge |
| Ország: | SWE |
| Név vagy felirat: | Eva’s exlibris |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49732 |
| ID (link): | 44259 |
| Gyűjtő: | PL |