| Művész: | ELWI Carlson, Børge |
| Ország: | SWE |
| Név vagy felirat: | Søren Carlson ex-libris |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 113 mm |
| Szélesség: | 121 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | lásd még 49703 többszínes |
| Leltári szám: | 49719 |
| ID (link): | 44247 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ELWI Carlson, Børge |
| Ország: | SWE |
| Név vagy felirat: | Søren Carlson ex-libris |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 113 mm |
| Szélesség: | 121 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | lásd még 49703 többszínes |
| Leltári szám: | 49719 |
| ID (link): | 44247 |
| Gyűjtő: | PL |