| Művész: | ELWI Carlson, Børge |
| Ország: | SWE |
| Név vagy felirat: | exl. Elwi – |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 88 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49715 |
| ID (link): | 44243 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ELWI Carlson, Børge |
| Ország: | SWE |
| Név vagy felirat: | exl. Elwi – |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 88 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 49715 |
| ID (link): | 44243 |
| Gyűjtő: | PL |