| Művész: | VERMEYLEN, Antoon |
| Ország: | BEL |
| Név vagy felirat: | Leo Winkeler exlibris |
| Technika: | X3/3 |
| Év: | 1961 |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | 3színes |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 3467 |
| Leltári szám: | 38619 |
| ID (link): | 44185 |
| Gyűjtő: | PI |
| Művész: | VERMEYLEN, Antoon |
| Ország: | BEL |
| Név vagy felirat: | Leo Winkeler exlibris |
| Technika: | X3/3 |
| Év: | 1961 |
| Magasság: | 86 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | 3színes |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 3467 |
| Leltári szám: | 38619 |
| ID (link): | 44185 |
| Gyűjtő: | PI |