| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Katafa ökumenikus kápolna |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1997 |
| Év: | 1990 |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | lásd még 25223 ff |
| Leltári szám: | 49611 |
| ID (link): | 43499 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | FERY Antal |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Katafa ökumenikus kápolna |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 1997 |
| Év: | 1990 |
| Magasság: | 87 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | lásd még 25223 ff |
| Leltári szám: | 49611 |
| ID (link): | 43499 |
| Gyűjtő: | PL |