| Művész: | КОНТАРЕВ, Геннадий Павлович |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | из книг Ивенского |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1967 |
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Семён Георгиевич Ивенский] |
| Leltári szám: | 4357 |
| ID (link): | 43348 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | КОНТАРЕВ, Геннадий Павлович |
| Ország: | RUS |
| Név vagy felirat: | из книг Ивенского |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1967 |
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Семён Георгиевич Ивенский] |
| Leltári szám: | 4357 |
| ID (link): | 43348 |
| Gyűjtő: | PL |