| Művész: | VÉN Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | KBK 20 éves vagyok |
| Technika: | X3 |
| Év: | [1979] |
| Magasság: | 103 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 40848 |
| ID (link): | 4310 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VÉN Zoltán |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | KBK 20 éves vagyok |
| Technika: | X3 |
| Év: | [1979] |
| Magasság: | 103 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 40848 |
| ID (link): | 4310 |
| Gyűjtő: | PL |