| Művész: | GAUDAEN, Gerard |
| Ország: | BEL |
| Név vagy felirat: | ex libris Ch. Janssens |
| Technika: | [X] |
| Év: | |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 14447 |
| ID (link): | 42401 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | GAUDAEN, Gerard |
| Ország: | BEL |
| Név vagy felirat: | ex libris Ch. Janssens |
| Technika: | [X] |
| Év: | |
| Magasság: | 110 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 14447 |
| ID (link): | 42401 |
| Gyűjtő: | PL |